Česky Deutsch
Půjčovna lodí a raftů na Vltavě
Půjčovna lodí a raftů na Vltavě
Cisterciácký klášter Vyšší brod
Cisterciácký klášter Vyšší brodFacebook
Hotel stars ***

 


Sternstein – rakouské lyžování

Sternstein – rakouské lyžování se slevou na skipas jen 10 minut autem od Hotelu Šumava. Rakouský skiareál Sternstein je vzdálen z našeho hotelu jen 10 minut jízdy autem. Jedná se o útulný avšak moderní rakouský areál s přátelskou rodinnou atmosférou. Pýchou Sternsteinu je nová krytá kabinková a 6sedačková lanovka, která zaručuje rychlou a pohodlnou přepravu na 3 sportovnější sjezdovky o délce od 1550 do 1850m. Sternstein je vhodný i pro malé děti, pro které je v novém dětském parku Elefuntasia připraven 179 m dlouhý pojízdný koberec a slalomová dráha ze zvířecích figurek.

Výhody skiareálu Sternstein: moderní krytá kabinková a 6sedačková lanovka, lyžování zdarma pro děti do 6 let v doprovodu rodičů a nový dětský park Elefuntasia. Máte zájem o pobyt s lyžování na Sternsteinu? Rádi Vám zajistíme skipasy se slevou na skipas, která platí i o jarních prázdninách. Skipas Vám předáme při příjezdu přímo na hotelové recepci a Vy pak už jen pohodlně vyrazíte rovnou na lanovku


 


 


Hochficht – sněhová jistota č.1 na Šumavě

Skiareál Hochficht Vám nabízí možnosti a kvalitu lyžování srovnatelnou s některými menšími alpskými středisky. Jedná se o druhý největší hornorakouský skiareál, který utváří atraktivní lyžařskou „houpačku“ na třech vzájemně propojených vrcholech. Hochficht je vzdálený z našeho hotelu jen 50 minut jízdy autem nebo skibusem po kvalitně upravených rakouských silnicích. Výhodná nadmořská výška až 1338 m, vynikající sněhová jistota a 21 km až 3,4 km dlouhých sjezdovek všech pro děti i náročnější lyžaře jsou hlavními přednostmi Hochfichtu. Na sjezdovky Vás přepraví tři 4sedačkové lanovky a několik vleků. Pro děti jsou připraveny 2 dětské parky a také nejdelší zastřešený pojízdný koberec v Horním Rakousku.

Výhody skiareálu Hochficht: 21 km atraktivních sjezdovek a lyžování za 1 € na den pro děti do 10 let v doprovodu rodičů.

Máte zájem o pobyt s lyžování na Hochfichtu? Rádi Vám zajistíme skipasy se slevou na skipas, která platí během celé zimní sezóny. Skipas Vám předáme při příjezdu přímo na hotelové recepci a Vy pak už jen pohodlně vyrazíte rovnou na lanovku.


Balíček "vyberu si na hotelu"

Pokud ještě nevíte, kolik dní tu chcete strávit a rádi by jste vyzkoušeli více aktivit či lyžařských areálů, nevadí. Můžete si u nás rezervovat pouze pobyt a lyžování si vybrat až těsně před příjezdem. Po většinu zimní sezóny jsme schopni Vám zajistit zlevněné 1 až 7denní skipasy na Sternstein, Hochficht i Skiareál Lipno.


Bruslení na zamrzlém Lipně

Pár kilometrů od nás naleznete v zimní sezóně v případě příznivých podmínek nejdelší upravovanou bruslařskou dráhu v ČR v délce 11 km. Bruslařská dráha spojuje obce Frymburk – Přední Výtoň a Lipno nad Vltavou a je opravdovým unikátem, který jinde nezažijete. Na nástupních místech ve Frymburku i v Lipně nad Vltavou se nacházejí ledové bary, ze kterých voní lahodný svařák a grilované klobásky.

Půjčovny veškerého vybavení. Neřešte starosti, kde na rychlo sehnat lyže, běžky nebo brusle, když si je můžete vypůjčit u našeho hotelu a se slevou. Půjčovna lyží a bruslí Lipno Centrum se slevou pro hosty našeho hotelu V Lipně nad Vltavou je pro Vás denně otevřena půjčovna lyží, snowboardů a běžek Lipno Centrum, i s lyžařským a mazacím servisem. Vybavení z této půjčovny si můžete dopředu rezervovat se slevou a v případě početnější rezervace předem jsme schopni zajistit dovoz vybavení přímo do našeho hotelu.


 


Další fotografie si můžete prohlédnout v naší galerii.


info@hotel-sumava.cz | +420 774 149 681