Sestrou lásky je pohostinnost, a tu najdete na ***Šumavě!

Vážení snoubenci!

Plánujete letos svatbu a stále ještě hledáte to pravé místo pro Vaši oslavu? Proč neříct své Ano pohostinnosti, která bydlí v ***Hotelu & Restaurantu Šumava?

Řekněte Ano šarmu stylově zařízených salónků, řekněte Ano exkluzivní nabídce výtečného jídla a pití, řekněte Ano profesionálnímu číšnickému servisu i romantickým hotelovým pokojům! Pro Váš Den nabízí ***Šumava jedinečnou atmosféru a perfektní možnosti propojení venkovních a vnitřních prostor v hotelovém komplexu.  

Vejděte do Šumavské zahrady pod korunami lip, která je jako stvořená pro kouzelné chvíle a výjimečné okamžiky. Po svatebním obřadu zveme všechny svatebčany do nádvoří, abyste zde pozvedli číši na zdraví novomanželů a blahopřáli jim. Když se ze sálu ozvou tóny hudby, je na čase zasednout ke slavnostně prostřené tabuli a vychutnat si pověstnou svatební polévku. Užijte si veselí, protančete celou noc, a oslavte tak své štěstí! Na svou další cestu životem si od nás odnesete nezapomenutelné zážitky.

Proč svatbu na ***Šumavě?

 • kompletní zázemí
  stylová restaurace / komfortní ubytování / parkoviště monitorované kamerovým systémem
 • rozmanitost
  salónky pro menší společnost nebo sály pro větší svatby – zcela dle Vašich potřeb a představ až pro 150 osob
 • perfektní kombinace
  Vaše svatba se může konat zároveň venku i vevnitř! Ze zahrady a nádvoří v exteriéru vejdete přímo do stylové restaurace.
 • individuální přístup
  Přizpůsobíme se Vašim požadavkům a představám, stavební tabuli vyzdobíme dle Vašeho přání, vybereme s Vámi to správné svatební menu a pečlivě připravíme složení slavnostního rautu.  
 • profesionální služby
  Vaše svatební oslava je u nás v dobrých rukou. Máme rozsáhlé zkušenosti jak s menšími svatbami, tak s velkými oslavami.  

Každá svatba je výjimečná! Podle toho, jakou svatbu si budete přát Vy, připravíme individuální nabídku a pečlivě naplánujeme celou svatební oslavu, aby se Váš Den skutečně vydařil. Cena se odvíjí od počtu hostů, výběru pokrmů, nápojů a pokojů.  

Jestliže máte zájem oslavit Vaše štěstí tam, kde bydlí pohostinnost, neváhejte nás kontaktovat! Rádi se s Vámi setkáme v ***Hotelu & Restaurantu Šumava, abyste si prohlédli místo a nastínili nám Vaši představu. Následně od nás obdržíte nezávaznou nabídku.  

Chceme svatbu na ***Šumavě!

Tel.: +420 725 812 821 | E-mail: info@hotel-sumava.cz

Fotogalerie

Kontakt

Hotel Šumava
Náměstí 47
382 73  Vyšší Brod

Tel.: +420 725 812 821
E-mail: info@hotel-sumava.cz

 

© 2024 Všechna práva vyhrazena Altovadum s.r.o.