Šumavské exteriéry

Dopřejte si osvěžující drink na terase nebo překvapte své přátele oslavou v záplavě květů! ***Hotel & Restaurant Šumava Vám nabízí skvělé pohostinství také ve svým venkovních prostorech. 

Předzahrádka | Restaurace Šumava Vyšší Brod

Předzahrádka

Občerstvení s výhledy

Jestliže rádi pozorujete dění na ulici a chcete se občerstvit, přijměte místo na naši předzahrádce, kterou zčásti kryje stinná markýza. Vyberte si z nabídky výtečných jídel a nápojových specialit a nechte nás, abychom se o zbytek postarali k Vaší spokojenosti! Bezplatné parkoviště střežené kamerovým systémem je Vám k dispozici v hotelové zahradě za budovou. 

Umístění: vedle hlavního vchodu do restaurace na náměstí
Počet míst k sezení: 20
Rozloha: 67 m2

Nádvoří

Přátelské pohoštění v záplavě květů

Máte chuť na letní občerstvení v záplavě květů? Pak projděte branou pod klenutým obloukem a vstupte do klidného nádvoří. To je ideálním prostranstvím nejen pro Vaši individuální výpravu za kulinářskou nabídkou, ale skvěle se hodí také pro podávání aperitivů, uspořádání oslav nebo pro letní grilování ve skupině přátel.

Umístění: centrum komplexu budov ***Hotelu & Restaurantu Šumava, napojení na vnitřní prostory restaurace
Počet míst k sezení: 50
Rozloha: 150 m2

Nádvoří | Restaurace Šumava Vyšší Brod
Jižní terasa | Restaurace Šumava Vyšší Brod

Jižní terasa

Klidová zóna pro hotelové hosty

Jižně orientovaná terasa ve druhém nadzemním podlaží naproti recepci je standardně rezervovaná pro hotelové hosty. Mnozí z nich zde rádi snídají nebo si tu večer, při svitu lamp a hvězd, otevřou láhev dobrého vína.

Po dohodě lze však terasu využít exkluzivně i pro Vaši soukromou oslavu. Předností je prostorové propojení se Salónem a kompletním zázemím ve stejném podlaží. S plánováním a přípravou Vaší oslavy Vám rádi pomůžeme!

Umístění: druhé nadzemní podlaží naproti recepci, napojení na Salón s kompletní infrastrukturou
Počet míst k sezení: 20

Rozloha: 32 m2

Zahrada

Vaše zahradní slavnost pod korunami lip 

V klidné zahradě za budovou ***Hotelu & Restaurantu Šumava rostou od nepaměti nádherné lípy. Voní, rezonují jemným hukotem včel a vytvářejí jedinečnou atmosféru, která je jako stvořená k odpočinku. Jste-li vášnivými čtenářkami, obsaďte lavičku u bylinkové spirály. Nadšení sportovci si dají do těla na certifikované workoutové sestavě a děti mohou hrát třeba badminton.   

Při uspořádání zahradní slavnosti u nás zcela odpadá riziko deštivého počasí: zahrada má totiž přímý vstup do společenského sálu. Propojení atraktivních exteriérů a interiérů je ideální variantou pro Vaši oslavu!

Umístění: v klidné části za budovou hotelu, vedle parkoviště střežené kamerovým systémem, napojení na společenský sál
Počet míst k sezení: 20 na kryté terase (na volném prostranství dle dohody)
Rozloha: 900 m2 (do této rozlohy nejsou zahrnuty parkovací plochy)

Zahrada | Restaurace Šumava Vyšší Brod

Kontakt

Hotel Šumava
Náměstí 47
382 73  Vyšší Brod

Tel.: +420 725 812 821
E-mail: info@hotel-sumava.cz

 

© 2024 Všechna práva vyhrazena Altovadum s.r.o.